معرفی شرکت

 

نام شرکت

شرکت هوشمند پردازش الکا

نوع شرکت

سهامی خاص

محل شرکت

تهران میدان فاطمی خیابان چهلستون خیابان بوعلی سینا شرقی پلاک 35 واحد 1

تلفن

88999005-88999006

سایت

www.hpe.ir

ایمیل

info@upsys.ir

مدیر عامل

نوید فاضل زاده

شماره اقتصادی

411393547998

 

اهداف و سیاستها

ارائه خدمات مهندسی و مشاوره ای ونظارتی در زمینه های :  سرور ، سیستم های ذخیره سازی ، سیستم های پردازش سریع ، سیستم های رندر فارم ، کامپیوتر های مخصوص طراحی و قطعات خاص مرتبط به فناوری اطلاعات IT و بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد جهت توسعه و پشتیبانی سیستم های متمرکز اطلاعاتی با توجه به فناوری روز دنیا و بکارگیری ابزارهای نوین مدیریتی و اجرائی در تولید محصولات و ارائه خدمات با تلاش مستمر برای توسعه فناوری جدید اطلاعات در سطح استان وکشور

 

زمینه های فعالیت شرکت               

سرور ، سیستم های ذخیره سازی ، سیستم های پردازش سریع ، سیستم های رندر فارم ، کامپیوتر های مخصوص طراحی و قطعات خاص  سخت افزاری همچنین سیستم های cashing و خدمات نرم افزاری دیتا سنتر ها

 

تاریخچه فعالیت شرکت

شرکت هوشمند پردازش الکا  با هدف ارائه خدماتی متفاوت در حوزه سیستم های حرفه ای IT با همت جمعی از متخصصین با بیش از تجربه 12 ساله در زمینه مشاوره و فروش سیستم های سخت افزاری ونرم افزاری در ابتدای سال 1396 تاسیس گردید. این شرکت به منظور جلب اعتماد همواره تلاش نموده است با ارائه مشاوره دقیق تمامی نیاز های سازمان ها و شرکت ها را براوارده کند.

 

محصولات و خدمات شرکت

 

توليد و ارائه رايانه هاي غير main frame

توليد و ارئه سيستمهاي ذخيره سازي SAN-NAS-DAS-TAPE-STORAGE-JBOD

توليد و ارائه سرور هاي محاسباتي و مديريتي

مشاوره تامين نگهداري ديتا سنتر

وارد کننده و ارائه دهنده انواع سرور و ذخیره ساز ،قطعات و تجهیزات ، سیستم های تخصصی ، گرافیکی ، تجهیزات شبکه شامل

Supermicro servers

HP servers

Workstation

Switch

Storage

RAM

CPU

Hard ....

و از جمله برند های

 HPE, SUPERMICRO , INTEL , AMD, CRUSIAL,SUMSUNG,CISCO,WD,SEAGATE

 

 

تجزیه و تحلیل مشتریان

- مشتریان بالفعل شرکت  : اشخاص حقیقی شامل کاربران و علاقمندان به کاربرد  وفراگیری علوم رایانه و اشخاص حقوقی شامل ادارات دولتی / نهادها و ارگانها /دانشگاه ها /شرکت های دولتی و غیر دولتی می باشد.

- مشتریان بالقوه شرکت : نهادها و ارگانها و ادارات دولتی مانند /شرکت های دولتی مانند برق / نفت / گاز می باشد.

- مشتریان به جهت اعتماد نسبی برای اطمینان از پشتیبانی و تهیه کالای مطمئن / ایجاد ارتباط به مجموعه حقوقی به لحاظ ایجاد پلی مطمئن برای دسترسی به جمعی از متخصصین متمایل به خرید کالا از این شرکت می باشد.

 

 

 

فن آوری های شرکت

فن آوری های شرکت در حال حاضر به روز می باشد و در سال آینده نیز تمام تلاش سیاستگذاران تجاری و اقتصادی شرکت برای پیشرفت و بهنگام شدن با عرصه های جدید فن آوری اطلاعات و ارتباطات متمرکز خواهد بود. و عرصه شبکه و ارتباطات شرکت در حال نیل به استفاده از فن آموزی جدید خواهد بود.

 

اطلاعات بازار هدف شرکت

هدف اصلی شرکت سهیم شدن در پاسخگویی به بخشی از تقاضای بازار فن آوری اطلاعات از جمله عرصه تکنولوژی جدید اطلاعات و ارتباطات اعم از نرم افزار (سیستم های کاربردی ) - سخت افزار( محصولات : سروروتجهیزات شبکه ای (تجهیزات شبکه های کامپیوتری - تجهیزات شبکه ای جدید ارتباطات) می باشد.

 

مدل کسب و کار شرکت

شرکت در قبال تقاضای مشتری برای خرید کالا یا عقد قرارداد برای ارائه محصول یا ارائه خدمات صورتحساب صادر و از مشتری سند حسابداری معتبر اخذ و در مقابل مشتریان دائمی نیز با میزان مشخص اعتبار ریالی بستانکار می گردد که طرف حساب پس از سیر مراحل قانونی نسبت به پرداخت مبلغ اقدام می نماید

 

تعدادی از مشتریان

 

همراه اول

پارس آنلاین

آسیاتک

دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه خواجه نصیر طوسی

اداره کل دادگستری استان کرمان

بنیاد مستضعفین استان آذربایجان

اداره بهزيستي استان گلستان

شرکت مخابرات ایران

موسسه رسانه های تصویری

شرکت هواپیما سازی ایران

شرکت ژئو فیزیک دانا

دیجی کالا

و ...